En İyi Ücretsiz Blog Açma Siteleri

En İyi Ücretsiz Blog Açma Siteleri
En İyi Ücretsiz Blog Açma Siteleri

En İyi Ücretsiz Blog Açma Siteleri


BLOGGER
Google tarafından satın alınmış olan ücretsiz bir blog sitesidir bu sitede yazılarınızı yazabilir fotoğraf ve videolarınızı paylaşabilirsiniz.

Blogger tema düzenleme imkanı veren yada ücretli temalar satın almanıza da imkan veren bir platformdur isterseniz ücretli bir alan adı da satın alabilirsiniz . 

Blogger ın tema sayısı ve eklentileri wordpress e öre biraz daha sınırlı sayıdadır blogger bir google sitesi olduğu için aramalarda da diğer blog sitelerine göre daha önde çıkmanızı sağlayacaktır. 

Adsense ekleyerek aynı zamanda bloğunuzdan parada kazanabilirsiniz sonuç olarak ücretsiz ve açması kolay ve tasarımı sadedir .
WORDPRESS
Wordpress 2001 yılında kurulmuş olan bir sitedir wordpress kişisel web sitesi firma web sitesi haber sitesi vb  gibi birçok web sitesi kurmaya imkan sağlayan bir platformdur . 

Wordpressin ücretli ve ücretsiz iki versiyonu bulunmaktadır ücretli versiyonu profesyonel siteler yapmanıza olanak sağlayan tema sayısı bakımından çeşitli imkanlar sunan reklam yayınlayabileceğiniz bir platformdur bu platformu kullanabilmek için hosting ve alan adı satın almanız gerekmektedir . 

Ücretsiz olanı ise daha az kişiselleştirme imkanı sunan reklam yayınlanamayan kısıtlı tema seçeneğine sahip bir platformdur sonuç olarak ücretli wordpress blog açmak için en ideal platformdur .
TUMBLR
Tumblr 2007 yılında kurulmuş olan bir blog sitesidir burada fotoğraflarınızı videolarınızı yazılarını kolaylıkla yazabilir ve paylaşabilirsiniz. 

İsterseniz kendi alan adınızı satın alabilirsiniz . Tumblr tema bakımından  ücretli ve ücretsiz olarak size iki seçenek sunuyor . 

Blogger ve wordpress e göre  daha az kişiselleştirme imkanı sunan platform sosyal medya sitesiyle blog karışımı bir platform olması sebebiyle daha hızlı etkileşim imkanı sağlıyor

Yorumlar

Yorum Gönder

⚫İÇERİKLERİN KOPYALANMASI YASAKTIR. DMCA.com Protection Status