4.5G Telefonda Nasıl Açılır ?

4.5G Telefonda Nasıl Açılır ?
4.5G Telefonda Nasıl Açılır ?

4.5G Telefonda Nasıl Açılır ?     

4.5G ,  4G ile 5G  arasındaki  kablosuz veri iletişim ağları için kullanılan isimdir . 4.5G görüntülü görüşme mobil tv izleme mesajlaşma gibi işlemlerde daha hızlı ve yüksek performanslı iletişim sağlayacak bir servistir , 4.5G nin eksi yönü ise daha yüksek hız ve performansa bağlı olarak bataryanın daha çabuk bitmesidir.


ANDROID TELEFONLARDA 4.5 NASIL AÇILIR :


Öcelikle telefonun ayarlar kısmını açın buradan mobil veri ayarlarına giderek şebeke modu seçeneğini seçip sonra GSM - WCDMA - LTE seçeneğini işaretleyin bu işlemleri yaptıktan sonra GSM operatörünüz hangisi ise onun mesaj bilgilerini alıp GSM operatörünüze mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Ayarlar  >>  Mobil Veri  >>  Şebeke Modu  >> GSM-WCDMA-LTE >>  Mesaj


IPHONE TELEFONLARDA 4.5G NASIL AÇILIR :


     Aynı şekilde ayarlar bölümünü açın  sonra hücresel veri bölümüne giderek , ses ve veri seçeneklerinden 4G yi seçin, daha sonra GSM operatörünüz hangisi ise onun mesaj bilgilerini alıp GSM operatörünüze mesaj göndermeniz gerekmektedir .

Ayarlar  >>  Hücresel Veri  >>  Ses Veri  >> 4G  >>  Mesaj
Android Telefonlardaki İnternete Başka Bir Cihaz ile Nasıl Bağlanılır ?

Telefonunuzun internetini, bilgisayarınızda internet olmadığı durumlarda, bilgisayarınızda yada başka telefonlarda paylaşıma açarak kullanabilirsiniz bunun için yapmanız gereken öncelikle telefonunuzun internetini açmak daha sonra ayarlar bölümüne giderek Mobil Veri Erişim Noktasını etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Mobil veriyi etkinleştirdikten sonra isterseniz bütün cihazların telefonunuzun internetine bağlanmasına izin verebilirsiniz isterseniz de mobil veri erişim bölümüne şifre koyarak sadece şifreyi giren cihazların telefonunuzun internetine bağlanmasına izin verebilirsiniz. 

Paylaşım yapılacak telefonun ayarlarını yaptıktan sonra internete bağlanacak karşı cihazın WİFİ sini açıp tarama yaparak paylaşım yapan telefonu bulup şifreyi girerek telefona bağlanmasını sağlamanız gerekmektedir. 

>> Mobil Veri Aç >> Mobil Veri Erişim Noktasını Aç >> Şifre Belirle

Yorumlar

Yorum Gönder

⚫İÇERİKLERİN KOPYALANMASI YASAKTIR. DMCA.com Protection Status