Ücretsiz Site Nasıl Kurulur


Ücretsiz Site Nasıl Kurulur
Ücretsiz Site Nasıl Kurulur


Wordpress İle Site Kurma

Wordpress ile ücretli ve ücretsiz bir site oluşturabilirsiniz ücretsiz bir site oluşturmak için öncelikle wordpress e kayıt olmanız gerekmektedir.

E posta adresiniz ile bir profil oluşturup daha sonra site oluştur bölümünden bir alan adı ve tema seçerek ücretsiz bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

İsterseniz ücretli alan adı satın alarak sitenizin wordpress uzantısını kaldırabilirsiniz . Sonra temanızı düzenleyebilir siteye çeşitli bileşenler ekleyebilirsiniz , yazdığınız yazılarınızı fotoğraflarınızı videolarınızı burada yayınlayabilirsiniz  .Blogger İle Site Kurma

Blogger site kurmak içinde öncelikle blogger a kayıt olmanız gerekmektedir blogger, bir google  sitesi olduğu için eğer google hesabınız var ise onu da kullanabilirsiniz. 

Hesap açmak için blogger sitesini açıp  blog oluştur diyerek e posta adresinizi ,adınızı soyadınızı vb. gibi alanları doldurarak hesabınızı oluşturabilirsiniz 

Hesap oluşturduktan sonra  yeni blog oluştur bölümünden bloğunuzun ismini ve temasını seçerek  sitenizi oluşturabilrsiniz burada da yine blogspot eklentisini kaldırmak için ücretli bir alan adı satın alabilirsiniz daha sonra yazdığınız yazılarınızı fotoğraflarınızı videolarınızı bloğunuzda yayınlayabilirsiniz  .

etiketler
Ücretsiz Site Nasıl Kurulur,
Wordpress Site Nasıl Kurulur,
Blogger Site Nasıl Kurulur,

Yorumlar

Yorum Gönder

⚫İÇERİKLERİN KOPYALANMASI YASAKTIR. DMCA.com Protection Status