Whatsapp Toplu Mesaj Silmek


Whatsapp Toplu Mesaj Silmek
Whatsapp Toplu Mesaj Silmek

Whatsapp insanların birbirleriyle iletişim kurması için internet bağlantısı aracılığıyla  mesajlaşmasını sağlayan bir servistir.

Whatsapp kullanımı oldukça kolaydır.Whatsapp uygulamasını play store dan veya apple store dan ücretsiz bir şekilde indirdikten sonra telefon numaranızı yazarak uygulamanın rehberinizdeki arkadaşlarınızı eklemesini sağlayıp mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Whatsapp uygulaması kurulduğu zamandan itibaren özelliklerine sürekli yeni güncellemeler ekleyerek popülerliğini devam ettirmektedir.İnsanların uygulamayı kullanırken zorlanmaması için pratik çözümler sunmaktadır bu pratik çözümlerden bir tanesi de whatsapp toplu mesaj silmedir.Bu özelliği kullanarak mesajlarınızı tek tek silmeyle uğraşmadan ve zaman kaybetmeden silebilirsiniz.


Whatsapp mesajlarınızı toplu silmek için hesabınıza giriş yaptıktan sonra üç nokta simgesine tıklayarak ayarlar bölümünü açmalısınız daha sonra sohbetler diyerek sohbet geçmişi bölümünde bulunan tüm sohbetleri sil seçeneği ile bütün mesajları silebilirsiniz. 


#etiketler

whatsapp,mesaj,sohbet,whatsapp toplu mesaj silme,whatsapp mesaj silme,whatsap web


>>Whatsapp Son Görülme Kapatma

Yorumlar

Yorum Gönderme

Popüler Yayınlar

Bumerang - Yazarkafe