Adsense En Çok Kazandıran Reklamlar


Adsense En Çok Kazandıran Reklamlar
Adsense En Çok Kazandıran Reklamlar

Adsense En Çok Kazandıran Reklamlar


Google adsense reklamlarını blogunuza ekleyerek reklam gelirleri elde edebilirsiniz. Google adsense reklamlarını blogunuza ekleyebilmeniz için blogunuzun adsense reklam yayınlama koşullarını taşıması gerekmektedir eğer blogunuz adsense reklam yayınlamaya uygun değilse blogunuzdan adsense ile reklam geliri elde edemezsiniz.

Adsense reklam onayı alıp blogunuza metin,görüntü,yazı içi ve otomatik birimlerindeki reklamlardan uygun olanını seçerek ekleyebilirsiniz. 

Blogunuza ekleyeceğiniz adsense reklam birimlerinin gelir elde etme konusunda birbirlerinden farkı yoktur blogunuza ekleyeceğiniz metin birimi reklamlar blogunuza daha uygun ise daha fazla gelir elde edebilirsiniz aynı şekilde görüntülü reklam birimleri blogunuza uygun ise bu türdeki reklam birimlerini seçmeniz daha faydalı olacaktır.

Aşağıdaki adsense reklam birimlerinden blogunuza uygun olanını seçerek gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.


Metin ve görüntü reklam birimi :Metin ve görüntü olarak görünen ve en çok kullanılan reklam birimidir.Reklam şekil ve boyutlarını isteğinize göre ayarlayabileceğiniz gibi esnek seçeneğini seçerek reklamların blogunuz da en uygun boyut ve şekilde görünmesini sağlayabilirsiniz.

Otomatik reklam birimi :Otomatik reklam birimleri ise reklamların boyutları,şekilleri ve türleri ile ayrı ayrı uğraşmadan otomatik olarak blogunuza ekleyeceğiniz kod sayesinde oluşturulan reklam birimleridir.
aramalar
-google adsense en çok kazandıran reklam birimleri
-adsense yeni reklam birimleri
-adsense para kazanma

Yorumlar

Yorum Gönder

⚫İÇERİKLERİN KOPYALANMASI YASAKTIR. DMCA.com Protection Status