Instagram Hikayeleri Gizliden Nasıl İzlenir?


Instagram Hikayeleri Gizliden Nasıl İzlenir?
Instagram Hikayeleri Gizliden Nasıl İzlenir?

Populer fotograf paylaşma uygulaması olan instagrama sürekli yeni özellikler ekleniyor bu özelliklerden biriside instagram hikayeler (story) özelliği bu özellik sayesinde profilinizde kısa videolar paylaşabiliyor ve belirli bir zaman sonra bu paylaşımlar kendiliğinden siliniyor.

İnstagram da bu özelliği kullandıysanız paylaşımlarınıza bakanları liste biçiminde görmüşsünüzdür aynı şekilde çevrenizdeki kişilerin instagram hikayelerine baktığınızda onlar da sizi ve diğer instagram hikayelerine bakan kişileri görebilmektedirler.

Eğer çevrenizdeki kişilerin instagram hikayelerine gizliden bakmak istiyorsasınız bunun için internette bir çok uygulama ve proğram bulabilirsiniz burada dikkat etmeniz gereken husus sahte uygulamalardır bu sahte uygulamaları kullanırsanız hırsızlar hesabınızı ele geçirebilirler.

Hiç bir program ve uygulama indirmeden https://storiesig.com sitesini kullanarak gizliden instagram hikayeleri görüntüleyebilirsiniz bunun için;

 1-   https://storiesig.com sitesini açın.

 2-   Açılan ekranda username yazan kısma story görüntülemek istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazın ve enter e basın.

 3-   Arama yaptığınızda aradığınız kişinin son bir yıldaki hikayeleri görüntülenecektir. Listenen storyleri tam ekran olarak görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza da indirebilirsiniz.
➤Youtube Hesabı Nasıl Kapatılır ?Yorumlar

Yorum Gönderme

Popüler Yayınlar

Bumerang - Yazarkafe