Samsung Galaxy J2 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?


Samsung Galaxy J2 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Samsung Galaxy J2 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

Samsung Galaxy J2 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?


Samsung Galaxy J2 telefonlarda ekran görüntüsü alma işlemini değişik yöntemler kullanarak yapabilirsiniz. Ekran görüntüsü alma özelliğiyle telefonun ekranında bulunan bir görüntüyü fotoğraf olarak telefonunuza kayıt edebilirsiniz.

Samsung Galaxy J2 telefonlarda ekran görüntüsü almak için herhangi bir harici uygulama yada program kullanmanıza gerek yoktur. Samsung Galaxy J2 telefon modellerinde ekran görüntüsü alma özelliği standart olarak bulunmaktadır bunun için sadece telefonunuzda bir kaç işlem yapmanız yeterli olacaktır.


Samsung Galaxy J2 telefon modelinde ekran görüntüsü almak için ;

 1- Samsung Galaxy J2 telefonunuzda görüntüsünü almak istediğiniz ekranı açın,

 2- Daha sonra “Güç” tuşu ile aynı anda  “Ana Ekran (Home)” tuşuna basın ve bir süre bekleyin,

 3- Ekran görüntüsü alındığında telefonda fotoğraf çekme sesine benzer bir ses çıkacaktır ve bildirimler kısmında ekran görüntüsünü aldığınızı bildiren bir bildirim çıkacaktır,

 4- Tüm işlemleri doğru bir şekilde yaptığınızda Samsung Galaxy J2 de ekran görüntüsü almış olacaksınız.Samsung Galaxy J2 Ekran Videosu Çekme Nasıl Yapılır?

Samsung Galaxy J2 model telefonlarda ekran videosu çekme özelliği bulunmamaktadır. Ekran videosu çekme özelliği daha üst model telefonlarda bulunmaktadır. Galaxy J2 telefonunuzda ekran videosu çekme işlemini harici bir uygulama veya program yükleyerek yapabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Gönder

⚫İÇERİKLERİN KOPYALANMASI YASAKTIR. DMCA.com Protection Status